Mezőkovácsházi közéleti fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A mokus kerékből nincs kiszállás!

+4
erdeklodolakos
idegen
kisistvan
donkihote
8 posters

Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty A mokus kerékből nincs kiszállás!

Témanyitás  donkihote Hétf. Dec. 17, 2012 8:44 pm

Nem szabad felejteni! Mert a felejtésnek nagy az ára!
Néhány dolgot mindenkinek tudnia kell dr. Sz. A.-  prof. dr. T. Zs. kettős tette tönkre Mezőkovácsházát. 2002-ben + 80 millióról 2006-ig 500 millió mínuszra vitték a várost. 2006-2010 közt Bakos István és csapata megállította a város lepusztítását. Az átvett adósságot és a kamatait rendre törlesztették, sőt 60 millióval csökkentették a város adósságát. Ezenfelül 2,2 milliárddal növelték a város vagyonát. A 2002-2006 köztí eseményeket a választók többsége elfelejtette és a város éléra prof. dr. T. Zs. és csapatát választotta. Ezután  a Város tönkretétele ott folytatódott ahol 2006-ban abbahagyták. Még szerencse hogy a kormány 2010-után átvette a város adósságát. Már az első két éves tevékenységük következtében hitelcsapdába került a város. Az ,,impotens város vezetése a lemondásról hallani sem akart, tovább mérgezték a közéletet Mezőkovácsházán. Sajnos a lakosság erélyes fellépése is váratott magára.  Az országos  ,,baloldali" pártjaiban is hasonló a helyzet.
Ha nem szeretnéd, hogy visszatérjenek, oszd meg te is ezeket a videókat, amiket az Együtt 2008 Facebook oldalán találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=xHX-wNBERjM
https://www.youtube.com/watch?v=pxgXjBjp7qA

Ebből egyszer már elég volt!

donkihote

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty A mókus kerék tovább forog.

Témanyitás  kisistvan Vas. Dec. 20, 2015 6:50 am

2010-2014-közt a város vezetése a 2006-2010-közti testületnél több mint 700 millió + pénzhez jutott 4-év alatt Ennek ellenére közel 80-millió fizetési kötelezettséget hagyott maga után. Ez a pénzügyi negatív csúcs a 2002-2006-os csúcsot is megdöntötte. Szerencsére 2014 május elsejével önként távozott a pm. Sajnos 2014-októberében megválasztott vezetés nem kért ÁSZ- vizsgálatot Az elvarratlan jogi ügyeket nem folytatták. Pedig sok milliós pénzeket lehetett volna visszaszerezni. V,G. pm azt mondta hogy a jövőbe néznek a múltat elfelejtik. Ezért a 2014-ben fennálló tartozásokat , a 2014-utáni vezetésnek adóemelésekkel kell és egyéb megszorító intézkedésekkel kompenzálják már csak a békesség kedvéért. 2014-utáni város vezetése csökkentette legtöbb szociális juttatásokat is, Csupán csak a pm holdudvarának és a testületnek növelték a fizetését a választási ígéreteknek megfelelően.
2014 és 2019 -es ciklus végéig, hogy Mezőkovácsházán mi lesz azt még megjósolni is nehéz.


kisistvan

Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty 73 éves vagyok!

Témanyitás  idegen Szomb. Jún. 04, 2016 2:12 am

73 éves vagyok

Kivéve egy főiskolai szemesztert, amikor nagyon kevés
munkalehetőség volt, valamint egy hathónapos szakaszt,
amikor két munka között ugyan állás nélkül voltam,
de nap mint nap munkát kerestem, 18 éves korom óta
keményen dolgoztam.
Néhány egészségügyi gondom ellenére még mindig
heti 50 órát dolgozom, és nem voltam betegállományban
már hét vagy nyolc éve.
Jó fizetésem van, de a munkámat és a jövedelmemet
nem ajándékba kaptam, keményen dolgoztam,
hogy oda juthassak, ahová mára elértem.
Adott a gazdasági helyzet,
nem látható a nyugdíjba-vonulás lehetősége,
én pedig fáradt vagyok.
Nagyon fáradt.

Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
meg kell osztanom javaimat˝ az olyan emberekkel,
akiknek nem az enyémhez hasonló a munka moráljuk.
Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
hogy az állam el fogja venni, ha kell erőszakkal, azt pénzt,
amit én kerestem meg, és olyan
embereknek adja, akik lusták azt megkeresni.

Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
hogy az iszlám a ˝Béke vallása˝, miközben naponta
olvashatok tucatnyi történetet arról,
hogy muzulmán férfiak családjuk ˝becsületéért˝
megölik nővéreiket, hugaikat, feleségeiket, lányaikat;
hogy a muzulmánok lázadoznak
enyhe kihágások miatt is;
hogy a muzulmánok keresztényeket és zsidókat ölnek,
mert azok nem ˝igazhitűek˝;
hogy a muzulmánok iskolákat gyújtanak fel,
mert lányok is tanulnak ott;
hogy a muzulmánok tizenéveseket, akik nemi erőszak
áldozatai, halálra köveznek ˝házasságtörésért;
hogy a muzulmánok a kislányok nemi szervét megcsonkítják;
mindezt pedig teszik Allah nevében, mert a Korán és a
Sharia törvény ezt diktálja nekik


Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
hogy ˝a más kultúrák iránti tiszteleten˝ túl
meg kell engednünk, hogy Szaud-Arábia
olaj dollárjainkból mecseteket és muzulmán vallási
tanintézményeket hozzon létre
az USA-ban és Kanadában, hogy azokban gyűlöletet
prédikáljanak, miközben egyetlenegy amerikai vagy kanadai
csoportnak sem engedik meg, hogy Szaud-Arábiában
templomot vagy zsinagógát létesítsenek,
melyben szeretetet és toleranciát tanítanak.

Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
hogy csökkentenem kell az életszínvonalamat
a globális felmelegedés-aminek vitatása mindenkinek tiltott-
elleni harc jegyében.

Belefáradtam, hogy állandóan azt mondják,
hogy a kábítószerfüggők betegek,
akiket támogatnom és segítenem kell,
és fizetnem kell az általuk okozott károkért.
Tán csak nem valami hatalmas baktérium rohant elő
egy sötét sikátorból, megragadta őket
és fehér port tömködött fel az orrukba,
miközben ők próbáltak harcolni ez ellen?

Belefáradtam, hogy állandóan azt hallom,
hogy gazdag sportolók, vendéglősök,
politikusok pártállásuktól függetlenül,
mindannyian ártatlan hibákról, ostoba hibákról,
fiatalkori hibákról beszélnek, közben mindannyian tudjuk,
csak azt tartják egyetlen hibájuknak, hogy lebuktak.

Elegem van az olyan emberekből,
egyen bár gazdag vagy szegény.
akik úgy vélik, ők mindent megtehetnek.
Igazán elegem van az olyan emberekből,
akik nem vállalják a felelősséget életükért és tetteikért.

Elegem van abból, hogy problémáikért
a kormányt, vagy a diszkriminációt,
vagy a nagy-valamit hibáztatják.
Igen, átkozottul fáradt vagyok.
Viszont egyben örülök is, hogy 73 éves vagyok..
Mert, bizonyára, nem kell majd látnom azt a világot,
amilyenné teszik a mait ezek az emberek.
Én csak az unokáimat sajnálom.


idegen

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Ki mint ítél az idővel úgy is él.

Témanyitás  erdeklodolakos Szer. Okt. 19, 2016 7:29 am

Ki mint ítél az idővel úgy is él.
Az életben is az okoz különbségeket ,hogy ki milyen gondolkodással rendelkezik.
Pozitív vagy negatív. Az életet az Országban jónak látja, vagy rossznak.
Az élete is ettől válik jóvá, vagy rosszá.
Mindenki ebben az országban él,mégis vannak akik jól élnek és vannak akik rosszul.
Minek köszönhetik az anyagiakon kívül?
Politikában mennyire igaz ez:
"Hit Törvénye kimondja: amiben mély átéléssel hiszünk, valóssággá válik. Minél Mélyebben hisszük valamiről, hogy igaz, annál valószínűbb, hogy igazzá válik számunkra.
Ha valóban hiszünk egy dologban, képtelenek vagyunk azt másként elképzelni.
A Dolgok melyekben meggyőződéssel hiszünk egyfajta alagút látást váltanak ki bennünk.
A bejövő információ szelektálásra bírnak, vagyis figyelmen kívül hagyunk mindent ,ami nincs összhangban azzal amiben hiszünk."
Ha a jóban hiszünk, az fog valóssággá válni ha a rosszban akkor az.
A kérdés mindig az melyik válik hasznunkra?
Pozitív dolgokban hiszünk vagy negatív dolgokban.Az életünk abba az irányba fog változni.
Elégedetlenek vagyunk , azt hisszük el, hogy minden rossz ,rossz a kormány, rossz a rendszer.
Akkor számunkra rossz lesz az életünk.
Ha azt hisszük, hogy jó és minden rendben van akkor érdekes az életünk is jól alakul és minden rendben van és rendben lesz.
Ezt tudják a tömeg manipulátorok is és a tömeggel azt tesznek amit akarnak.
És aki nem hajlandó bedőlni na annak az élete is jobb, tartalmasabb ,szebb, gazdagabb.
Kinek érdemes hinni akkor?
Hát mindenképp annak aki azt mondja : azt akarja elhitetni,hogy minden jól alakul, fejlődik, gyarapszik, növekszik, épül. Mert akkor az életünk is jobbá válik.
Baloldal tömegmanipulátorai azt akarják elhitetni ,hogy itt a vég , minden rossz, és akkor csodálkoznak ,hogy akik ezt vallják az életük tényleg rosszul alakul?

erdeklodolakos

Hozzászólások száma : 228
Join date : 2011. Jul. 13.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty A rossz élet és a jó élet közötti különbségek miből adódnak?

Témanyitás  gyorgy Szer. Okt. 19, 2016 8:23 am

A rossz élet és a jó élet közötti különbségek miből adódnak?
Miért szerencsétlen, nem él jól, és miért vannak sikertelenségei, és miért gazdag , szerencsés és sikeres és él jó életet valaki?
Rossz teljesítmény és a sikertelenség oka jórészt az ,hogy az emberek nem tudják, hogyan hozhatják ki magukból a legtöbbet.Nem tudják, hogyan változtathatják jóra, gazdagabbra, sikeresebbre az életüket.
Nem tudják hogyan teljesíthetnek jobban, hogyan lehetnek boldogok, gazdagok, szerencsésebbek, sikeresebbek.
Hogyan élhetnek jól és tartalmasan.
Nem ismerik az alapvető irányelveket törvényszerűségeket.
A világmindenségben kétféle törvény van.
Egyikhez azok tartoznak melyeket az ember alkotott, a másikhoz pedig a természet megmásíthatatlan törvényei. Az ember alkotta törvényeket megszeghetjük, de a természet törvényeit nem, mert minden alkalommal bűnhődnünk kell.
Ok-Okozat törvénye: Minden okozatnak konkrét oka van.
Mindennek oka van, akár ismerjük akár nem. A világmindenség vastörvényének is hívják. A sikernek és a kudarcnak is meg vannak az okai.
Ugyanúgy konkrét okai vannak a egészségnek, a betegségnek, a boldogságnak a boldogtalanságnak is.
Hit Törvénye: amiben mély átéléssel hiszünk, valóssággá válik.
Minél Mélyebben hisszük valamiről, hogy igaz, annál valószínűbb, hogy igazzá válik számunkra.
Ha valóban hiszünk egy dologban, képtelenek vagyunk azt másként elképzelni. A Dolgok melyekben meggyőződéssel hiszünk egyfajta alagút látást váltanak ki bennünk.A bejövő információ szelektálásra bírnak, vagyis figyelmen kívül hagyunk mindent ,ami nincs összhangban azzal amiben hiszünk.
Ha a jóban hiszünk, az fog valóssággá válni ha a rosszban akkor az.
A kérdés mindig az melyik válik hasznunkra?
Pozitív dolgokban hiszünk vagy negatív dolgokban.
Az életünk abba az irányba fog változni.
.Várakozások törvénye:Amire meggyőződéssel számítunk az önmegvalósító próféciává válik.
Az életben nem feltétlenül azt kapjuk amit akarunk, hanem azt, amire számítunk, amit várunk.
Megfelelés törvénye. Amilyen belül olyan kívül.
Vagyis külső világunk a belső világunk tükre.
Ez a törvény kimondja, amilyen emberekkel vagyunk, amilyen helyzetekbe kerülünk, megtudjuk mondani mi folyik bennünk .
Vonzás törvénye: Minden ember élő mágnes. Olyan személyeket és helyzeteket vonzunk magunkhoz melyek össz hangban vannak a meghatározó gondolatainkkal.
Hasonló hasonlót vonzza belül.
A gondolataink határozzák meg tetteinket ,és tetteink pedig a valóságunkat.
Tehát a gondolatainkkal vonzzuk be a rosszat is és a jót is.
Mi magunk vonzzuk be a jót is meg rosszat is ami történik velünk.
Tehát mi vagyunk a felelősek milyen az életünk.

gyorgy

Hozzászólások száma : 183
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty BÖLCSELETEK HASZNOS ÚTMUTATÁSOK.

Témanyitás  donkihote Szer. Május 30, 2018 8:37 am

Nagyobb házak, kisebb családok;
Több háztartási gép, kevesebb idő;
Több végzettség, kevesebb ész;
Több tudás, kevesebb bölcsesség;
Több szakértő, több probléma;
Több gyógyszer, kevesebb egészség.

A Holdra mentünk, és visszajöttünk,
De az új szomszédhoz át nehezen jutunk.
Több számítógép több adattal,
Több másolatot készít mint valaha,
És mi egyre kevesebbet érintkezünk.

Sok mennyiség és kevés minőség,
Gyors étel és lassú emésztés,
Nagy emberek és kicsiny jellemek,
Magas profit és sekély kapcsolatok.

Olyan kor,
Mikor sok van az ablakban,
De semmi a szobában.

(XIV. Dalai Láma: Korunk paradoxona)

A szerelem széppé teszi azt, amink van, visszaadja amit elvesztettünk, sőt azzal is megajándékoz, ami eddig nem volt a miénk.
/Nicolas-Sebastian Roch de Chamfort/

Mosolyogjatok egymásra, a férjetekre, a feleségetekre, gyermekeitekre, válogatás nélkül minden embertársatokra – s ez segít majd, hogy kibontakoztassátok egymás iránti szereteteteket.
/Teréz anya/

A fejlődés művészete azt jelenti, hogy meg tudjuk őrizni a rendet változás közben, és változni tudunk a rend körülményei között is.
/Alfred North Whitehead/

A lélek sugárzása széppé varázsolja az embert.
Az ember szépsége összhangot teremt a házban.
Az otthon összhangja rendet teremt a hazában.
S ha az országban rend honol, béke köszönt a világra.
(kínai közmondás)

Vannak szép köntösbe bújtatott ostobaságok, mint ahogy vannak igen jól öltözött ostobák. (Nicolas-Sebastian Roch de Chamfort)

Mindenki lehet nagy ember, mert bárki képes másokat szolgálni. A szolgálathoz nem kell egyetemi végzettség. Nem kell hozzá egyeztetni az alanyt az állítmánnyal. Csak hálatelt szív kell hozzá, szeretettől áthatott lélek. (Martin Luther King)
Az állhatatosságot egy dolog emeli messze a makacsság fölé: az, hogy egy világos döntéshez kapcsolódik. Az öncélú makacsság idegesítő tulajdonság, de egy döntést követő állhatatosság már önmagában is meghozhatja a sikert. (Richard M. DeVos)

Ha valaki azt akarja, hogy jelen legyél az életében, az helyet csinál
neked benne. Nem kell megküzdened a helyért. Ha olykor megbánt téged, nem indokot keres a tettére, hanem a bocsánatodat. Ne erőltesd rá magad olyasvalakire, aki nem ismer el téged, és ne feledd, akinek fontos vagy nem csak akkor áll melletted, amikor a legjobb formádat hozod, hanem akkor is, amikor a legrosszabb passzban vagy!!!

donkihote

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Re: A mokus kerékből nincs kiszállás!

Témanyitás  zsuzsa Kedd Szept. 11, 2018 10:36 pm

Szomorú lenyomata a jelenlegi Európai Unióról. Megállt az idő, de döbbenetesen az 1989-es években. Minden, ami a Varsói Szerződés tagállamainak kommunista világa volt. Minden, ami a fejlettnek hitt Nyugat kapitalista ideológiája rejtegetett,. Minden, amit a rendszerváltás során eltakarítottak a nemzetek, a posztkommunista proletárdiktatúrák. Kiderült, hogy a szabad kapitalizmus köntösébe bújtatott, KÖZÖS EURÓPA ideológiák diktatúrája, átmenekült az UNIO ideológiai centrumába. Kibújt a szög a zsákból. A Merkelli - Macroni migrációs diktatúra kormány és nemzet válsága, eltörpül egy magát és Nemzetét , a határait, a határain túl élő nemzetállamok EURÓPA szolidaritásának erőfeszítésein. Ez valóban az EU?????? Igen újfent hülyére lett véve mindenki, most már globálisan Svédországtól-Belgiumig, Varsótól-Bécsig- Budapesttől- Rómáig !!!!

zsuzsa

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2012. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty A magyar kormánytagok és holdudvarának utazási szokásai

Témanyitás  donkihote Kedd Okt. 02, 2018 7:09 am

A magyar kormánytagok és holdudvarának utazási szokásai
2018 október 1-én az ellenzék fő témája a parlamentben az volt hogy Orbán Viktor magán repülővel utazott.
Az ellenzék szerint ezért le kell neki mondani Orbán Viktornak.
Vajon ennyire kirívó és óriási bűn magán repülővel utazni?
Ezért vizsgáljuk meg az állami vezetők és annak a holdudvarának a 2010-előtti utazási szokását

Talán ér­de­mes mos­ta­ná­ban fel­idézni, hogy kinek a ma­gán­re­pü­lő­gé­pé­vel köz­le­ked­tek alig né­hány éve a Ma­gyar Szo­ci­a­lista Párt po­li­ti­ku­sai, mi­nisz­te­re­ket és ked­venc bank­ve­zé­re­ket is be­le­értve.
No és Gyur­csány Fe­renc?
Aki pu­szi­paj­tá­sá­hoz, Junc­ker­hez ment ma­gán­gép­pel Lu­xem­burgba.
És hol van Ju­hász Péter, akit a dús­gaz­dag üz­let­em­ber Bojár Gábor rep­te­tett Niz­zába,
per­sze őt is csak úgy ha­veri ala­pon.

https://ripost.hu/cikk-gyurcsany-csokosok-magangepen-ment-junckerhez-luxemburgba

donkihote

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Re: A mokus kerékből nincs kiszállás!

Témanyitás  gyorgy Pént. Jan. 04, 2019 2:24 am

Bilbo szenátor figyelmeztetése: "Ha épületeink, útjaink, vasútjaink ronccsá lesznek, újra fölépíthetjük őket. Ha városainkat lerombolják, a romokból újabbakat és nagyobbakat építhetünk. Ha fegyveres hatalmunkat felmorzsolják, fiainkat fölneveljük akik visszaszerzik uralmunkat. De ha a fehér faj vére elromlik és afrikai vérrel keveredik, akkor az Egyesült Államok jelenlegi nagysága elpusztul és minden remény hiábavaló a civilizációra a negroid Amerika számára, mert az afrikaival kevert fehér vért nem lehet visszaállítani vagy megjavítani." - Theodore G. Bilbo szenátor, Mississippi (1947)

gyorgy

Hozzászólások száma : 183
Join date : 2011. Jul. 27.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Re: A mokus kerékből nincs kiszállás!

Témanyitás  richard56 Szomb. Okt. 14, 2023 6:53 pm

A mi ellenzékünk. nehezen határozható meg pontosan
Egy meghatározàs közelít, hogy nem .politikai ellenzék, hanem ellenség. Olyan ellenség aki vàgyik a hatalomba de nincs se kèpessége se készsége nincs a kormányzáshoz. Egy gyökèrtelen értékrend nélküli fogyasztói tömeg aki. csak különleges jogokat és hatalmat akar az ország és a .magyar társadalom iránt semmilyen kötelességet nem akar vállalni.
A magyarsággal nem. vállal történelmi sorsközösséget, nem kell neki a szellemi és kulturális örökségúnk, csak a nyelvünket hasznàlja.ez az arctalan jellemtelen bolsevik proletár halmaz ami csak az.èrtékek nélkúli olcsó külsőségek érdeklik és csak jól akar élni lehetőleg munka és felelőssèg nèlkül. Ebben a nyugat adja mintàt, csak nem tudja hogy ott.is dolgozni kell ha pénzt akar.keresni. Bizik abban hogy az ország tönkre megy vàlságba.kerúl az ő segítő hazaárulásukkal és akkor megbukik a kormány és jöhetnek a bolsevikok a gyurcsányok az értéktelenek a felelőtlenek az idegenszívűek a semmiben hinni nem akaró a hazàt kiárusítani akaró ingyenèlők. Akkor vègre eladhatják az országot mert semmihez nem értenek csak az anarchia keltéshez és eladásból kapott pénzből vigan megélnek.
Dr. Farkas Tibor

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2354092214800341&set=a.1615428708666699

richard56

Hozzászólások száma : 293
Join date : 2020. Feb. 29.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Kisember bozótharca politikában.

Témanyitás  maczkaijozsef Pént. Dec. 22, 2023 9:37 pm

Kisember bozótharca politikában.

Minden ember a politikához való viszonyát a családból hozza.
Néha elfáradok és szünetet tartok, majd újra indulok.
50 éve annak, hogy teszem, amit tennem kell.
1990-előtt ez nem volt veszélytelen.
Ahogy halad az idő felettünk, kicsit kopik az ember memóriája is.
Mégis valami hajtja az embert legbelül, mert ha egyszer beleáll valami munkába úgy istenigazából, nehéz leállni.
Az első politikai csoportok, csevegések, veszekedések, klikkek, kirúgások, örök harag, meg ilyesmi.
Kezdetben nehezen állt össze a nemzetben gondolkodás, de összeállt...
A napi hírek ami frissen tart, követni az eseményeket, benne lenni az aktuális politikába, a történésekbe, nagy biztonsággal előre látni a történéseket.
Felvenni a fonalat és átlátni a szövetét annak, amit el akarnak rejteni az emberek elől.
Újra és újra elmondani ugyanazt, mert mindig van aki nem érti, nem jut el hozzá időben.
Időigényes, fárasztó is tud lenni és néha kellemetlen.
Mégis kárpótol valami.
Az, hogy a jó úton járunk.

Az út.
Ez a mi terepünk: a nehezen járható út és a bozótharc, amit napról napra meg kell vívnunk.
Vajon hol van a vége?
Vajon számít-e, vagy csak az számít, hogy a jó úton haladunk?
A politikában nálunk már tudjuk, hogy nem az a szabály, hogy járt utat a járatlanért el ne hagyd.
 János evangéliumából időnként eszembe jut Jézus mit mondott:
 Én vagyok az út, az igazság és az élet...
Az igazság útján járunk.
Ha visszanézünk, hogy mit alkottunk elégedettek lehetnénk.
Csakhogy ez nem jellemző ránk, mert amikor sikerül valami, akkor az őserő nem hagyja nyugodni az embert.
-"Még nem értem az út végére.
Még mások is küzdenek én sem hagyom abba."
A választás utáni örömünnepek, sikeres népszavazás, nemzeti konzultáció kárpótolnak mindenért és megéri áldozatot hozni.
Megéri néha hülyét csinálni magamból, mert tökéletes ember, tökéletes munka nincs, csak mindig, mindig arra törekszünk.
Néha remeg a szívem amikor írok valamit, hátha kapok a fejemre.
De ahogy telnek az évek, egyre inkább kikívánkozik belőlem amit gondolok.
Nem baj, ha nem tetszik mindenkinek.
Hisz több párt rendszer van, szabad vélemény nyilvánítással.

Helyesírási hibák?
Nagy ívbe teszek rá.
Mégis úgy gondolom, hogy nagyobb az összetartó erő köztünk, ha kimondjuk...
Sokan vagyunk és egyre több köztünk az okos, tisztaszívű, hűséges fiatal.
Ennek nagyon örülök.
A kormány kommunikációja minden téren kiváló.
Még a 2014-es választások idején voltak olyan felhangok, hogy  jobban kellene kommunikálni a Fidesznek, mert nem elég a jók az  elvégzett munkák.
Részben igaz.
De csak azért, mert dől a fejünkre a moslék, a hazugság minden platformon.
De a gané alól kicsírázik az igazság magja, felülkerekedik és megmutatja magát.
Nekünk ezt kell táplálni.
Az igazságot, hogy minden reggel kisüssön a nap és táplálja, mert az igaz szó olyan, mint az éltető eső és napfény a virágnak.
Nem baj, ha nem lesz vége a bozótharcnak.
Nem az számít, hanem az, hogy jó úton haladunk.
Majd lesz aki átvegye tőlünk és folytatja.
Miénk az út, az igazság, az élet...
Minden nap "belehalhatunk" valamibe, de újra feltámadunk és mindig lesz holnap.
A holnap is a miénk lesz.
Isten áldásával.
Áldott ünnepeket kívánok mindenkinek.

maczkaijozsef

Hozzászólások száma : 448
Join date : 2020. Jul. 22.

Vissza az elejére Go down

A mokus kerékből nincs kiszállás! Empty Re: A mokus kerékből nincs kiszállás!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.